brama

Napisane przez: lena 27-01-2021

Wylicytować możesz m.in. wieczór z Opozycją


Cenisz bardzo dobre dźwięki i wysublimowane smaki? Daj się namówić na niepowtarzalny wieczór ze sztuką i to w dwóch postaciach. Zespół Opozycja włącza się w 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zachęca do licytacji dedykowanego vouchera. Co oferują muzycy? To, co potrafią zrobić najlepiej!

Dla pary, która weźmie udział w licytacji, z której dochód w całości zasili WOŚP, artyści przygotują osobiście wytworną kolację i dopełnią ją ciekawym brzmieniem. A ponieważ wydarzenie to zaplanowane zostało na 14 lutego, może być rewelacyjnym pomysłem na Walentynki. Czy warto skusić się na taką propozycję? Niewątpliwie tak! Taka okazja zdarza się raz. Licytację koordynować będzie Sztab WOŚP w Wodzisławiu Śląskim, 31 stycznia o godz. 15:00 w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”.

Opozycję tworzą znamienici instrumentaliści: Marek „Monsters” Tomkowicz, Michał Ucher, Rafał Kupski i Jacek Walicki. Grupa powstała 1984 roku, jej aktualne oblicze to efekt wielu metamorfoz, poszukiwań i otwartości na to, co w muzyce inspirujące. Jak sami przekonują, lubią eksperymentować i wciąż sięgać po nowe. Przekazują jasną, twórczą wypowiedź na temat, który aktualnie ich nurtuje. I zaznaczają, że nie jest im obojętne to, o czym śpiewają.

Zachęcamy do włączenia się w tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i śledzenia szczegółowych informacji, w tym także o innych licytacjach na https://www.facebook.com/sztabwodzislaw , gdzie do zdobycia jest m.in. jedna z kilkunastu dużych artystycznych pocztówek z aktorami Classic Ballanga Teatr, stworzona z myślą o wystawie „Pocztówka z Wodzisławia”. Jej autorem jest Marcin Chalupka Photography. Tę licytację także zaplanowano na 31 stycznia o godz. 15:00 w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”.

foto: Aktorzy Classic Ballanga Teatr (Marcin Chalupka Photography)

Przypomnijmy, w tym roku WOŚP odbywa się pod hasłem „Gramy z głową!”. Zebrane środki zostaną przeznaczone na sprzęt dla oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wodzisławianie ponownie będą mogli udowodnić, że mają wielkie serca i potrafią pomagać. W naszym mieście działają obecnie dwa sztaby, jeden w Centrum Aktywności Społecznej przy Styczyńskiego 2, drugi w Zespole Szkół Ekonomicznych.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


  • FOTORELACJE

  • październik sierpien lipiec