brama

Napisane przez: lena 20-01-2021

Bajkowe ferie z WCK

„Ferie z innej bajki”, które Wodzisławskie Centrum Kultury przygotowało w formule online w okresie od 4 do 15 stycznia, obfitowały w wiele ciekawych propozycji aktywnego spędzania czasu.
Zajęcia artystyczne, plastyczne, taneczne, ruchowe i inne przyciągnęły przed szklane ekrany uczestników, którzy wolny, zimowy czas postanowili spędzić w twórczy sposób. Materiały udostępniane na facebooku i kanale YouTube WCK wyświetlono do tej pory około 1700 razy. Dla tych, którzy śledzili poczynania bohaterów „Ferii z innej bajki” i aktywnie uczestniczyli w zajęciach, WCK przygotowało nagrody. Filmiki z propozycjami zabaw są nadal dostępne i w każdym momencie można je ponownie odtworzyć.

Wśród atrakcji przygotowanych przez placówkę znalazły się także konkursy. Od 4 do 14 stycznia dzieciaki mogły zgłaszać swoje prace do trzech konkursów: plastycznego, literackiego i na bajkowe przebranie. Łącznie w zabawie wzięło udział 33 uczestników. Zdobywcy poszczególnych miejsc i wyróżnień mogą zgłaszać się do WCK po odbiór nagród od 20 stycznia, w godzinach od 7:00 do 15:00. Pozostałych uczestników konkursów Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza po odbiór miejskich kalendarzy.

źródło: WCK

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


  • FOTORELACJE

  • październik sierpien lipiec