brama

Napisane przez: KB 02-07-2019

Zostań partnerem programu „Rodzina 3+”

Prowadzicie działalność gospodarczą? Chcielibyście przystąpić do programu i wspierać wodzisławskie rodziny? „Rodzina 3+” to program, który daje rodzinom wielodzietnym wiele zniżek, nie tylko na terenie Wodzisławia Śląskiego. Aczkolwiek, skierowany jest on wyłącznie do rodzin zamieszkałych na terenie miasta Wodzisławia Śląskiego.

Program „Rodzina 3+” zakłada włączenie miejskich jednostek organizacyjnych i instytucji kultury oraz firm prywatnych do działań służących poprawie jakości życia i aktywizacji rodzin. Dzięki uczestnictwie w programie rodziny mogą korzystać z promocji i ofert przygotowanych przez firmy i instytucje specjalnie z myślą o nich. Każda rodzina mieszkająca na terenie miasta, która składa się z rodziców wychowujących troje lub więcej dzieci w wieku do 18. roku życia lub do ukończenia 25. roku życia, gdy dziecko uczy się lub studiuje, oraz  rodzina zastępcza, może w prosty sposób przystąpić do programu poprzez złożenie wypełnionego wniosku. Bycie rodziną wielodzietną lub zastępczą to w zasadzie jedyny warunek przystąpienia do programu. Nie liczy się żadne kryterium dochodowe.  Udział w programie „Rodzina 3+” jest bezpłatny.

Głównym celem programu jest wzmocnienie aktywności społecznej i poprawa jakości życia wodzisławskich rodzin. Program „Rodzina 3+” jest elementem polityki społecznej realizowanej przez miasto. Jego celem jest podniesienie poziomu aktywności i sprawności mieszkańców poprzez zwiększenie dostępności do dóbr kultury, zachęcenie do uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i sportowych.

Chcielibyście się przyłączyć i działać na rzecz wodzisławskich rodzin? Nic prostszego. Stwórzcie ofertę dedykowaną mieszkańcom, wypełnijcie zgłoszenie i cieszcie się przywilejami z tym związanymi!

Co w zamian? Miasto umieszcza artykuł dedykowany Waszym firmom na stronie internetowej. Ponadto, zostaniecie powitani na łamach Gazety Wodzisławskiej. Dodatkowo Wasze logo zamieszczone zostanie na miejskim fanpage’u na Facebook’u.

Wniosek można złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Bogumińskiej 4B lub wysyłając na adres: i.michalek@wodzislaw-slaski.pl.

Dodatkowe informacje są dostępne pod numerem telefonu: 32 459 05 35.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • wrzesień sierpien lipiec