brama

Napisane przez: lena 31-10-2018

Zmiany w komunikacji i ruchu drogowym 1 listopada

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych, częstszymi wizytami na cmentarzach i zwiększonym ruchem w ich okolicach zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi kursowania autobusów komunikacji miejskiej i zmian organizacji ruchu.

Autobusy komunikacji miejskiej Wodzisławia Śląskiego 1 listopada będą kursowały jak w niedziele i święta. W związku z dużym zainteresowaniem związanym z dojazdem na cmentarz przy ul. Bogumińskiej (1 listopada) informujemy, że autobusy linii A i B będą zajeżdżały na Cmentarz Działki we wszystkich kursach w obu kierunkach.

W dniach świątecznych kierowców prosimy o szczególne zwracanie uwagi na znaki drogowe, które w wielu miejscach będą informowały o zmianach organizacji ruchu. Należy ponadto pamiętać o bezwzględnym stosowaniu się do poleceń policjantów kierujących ruchem ręcznie.

Jak co roku, Powiatowy Zarząd Dróg podał informację o zmianach organizacji ruchu w rejonie cmentarzy na terenie powiatu wodzisławskiego. Tymczasowe organizacje ruchu są ważne od godzin popołudniowych 31 października do godzin porannych 5 listopada, jednak na jak długo zostaną one wprowadzone na konkretnej ulicy, każdorazowo decydować będzie zarządca drogi.

Wodzisław Śląski:

źródło: BPM

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • kwiecień marzec luty