brama

Napisane przez: Karina Powała 02-05-2020

Zmiany w funkcjonowaniu magistratu

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego o wprowadzeniu ograniczeń w funkcjonowaniu magistratu w celu dostosowania pracy urzędu do aktualnego stanu zagrożenia i objęcia specjalnymi procedurami.

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz.U.z 2020 r. poz. 491 ze zmianami) i § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r. poz. 697 ze zmianami) wprowadza się od dnia 4 maja 2020 r. do odwołania ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego:

1. Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 18.30 z przerwą od godziny 12.30 do godziny 13.30.

2. Bezpośrednia obsługa klientów odbywa się wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu spotkania z właściwym wydziałem lub biurem w godzinach pracy Urzędu. Wykaz numerów telefonów dostępny jest tutaj oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego tutaj.

3. Dokumenty należy składać drogą elektroniczną (ePUAP, SEKAP), za pośrednictwem poczy lub poprzez umieszczenie w urnie znajdującej się przez wejściem do budynku 4B Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego.

4. Opłaty powinny być dokonywane przelewem.

5. Zawieszona zostaje możliwość osobistego składania skarg i wniosków.

Ogłoszenie

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • grudzień listopad pażdziernik