brama

Napisane przez: lena 18-10-2019

Zgłoś się i zostań idolem

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w Wodzisławskim Festiwalu Wokalnym „Zostań idolem”.

Wydarzenie, które odbędzie się 29 listopada 2019 r. o godz. 17:00 w WCK jest pokłosiem konkursu „Inicjatywy lokalne z WCK”. Wniosek na zorganizowanie w.w. przedsięwzięcia złożyła Danuta Olejniczak-Paterek. Organizacja festiwalu wokalnego ma na celu wyłonienie uzdolnionych wokalistów i wokalistek ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Wodzisławia Śląskiego, odkrywanie talentów i osobowości scenicznych oraz rozwijanie wokalnych umiejętności. – To kolejna inicjatywa lokalna, którą organizujemy wraz z mieszkańcami miasta, przeznaczając również środki finansowe – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Konkurs zostanie zorganizowany z podziałem na trzy kategorie wiekowe: uczniowie klas I – IV szkół podstawowych, uczniowie klas V – VIII szkół podstawowych, uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Warunki uczestnictwa w przedsięwzięciu określa regulamin festiwalu, który wraz z kartą zgłoszenia jest dostępny na stronie: www.wck.wodzislaw-slaski.pl.

Występy uczestników oceniać będzie Jury powołane przez organizatora, składające się z doświadczonych muzyków i pedagogów. Będą oni oceniali umiejętności wokalne występujących, dykcję, intonację, muzykalność, interpretację tekstu, ogólny wyraz artystyczny. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a w każdej z kategorii przyznane zostaną nagrody dla laureatów I, II i III miejsca.

Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest przesłanie poprawnie wypełnionej karty zgłoszeniowej na adres: a.kozielska@wck.wodzislaw.pl lub dostarczenie jej osobiście lub drogą pocztową na adres Wodzisławskiego Centrum Kultury, ul. ks. płk. W. Kubsza 17, 44-300 Wodzisław Śl. do 31.10.2019 r. (decyduje data wpływu).

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.Informacji na temat imprezy udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK tel.: 32 455 48 55 oraz Danuta Olejniczak-Paterek tel. 792 027 627.

źródło: WCK

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • czerwiec maj kwiecien