brama

Napisane przez: lena 27-01-2021

Zbierajmy nakrętki dla Jasia

Zbieraj plastikowe nakrętki, następnie wrzuć je do miejskich metalowych serc i wesprzyj leczenie Jasia Wiśniewskiego. Środki uzyskane ze sprzedaży zebranych nakrętek wspomogą leczenie chłopca.

Metalowe serca na nakrętki stanęły w Parku Miejskim oraz na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki “Trzech Wzgórz” pod koniec października 2020 r. Pierwsza partia zebranych przez mieszkańców plastikowych nakrętek trafiła do Lilianki Sówki, druga do Lenki Siedlok, zaś trzecia wspomoże leczenie Jasia Wiśniewskiego. 

Pomóżmy Jasiowi

Jaś przyszedł na świat 11 marca 2020 r., dostając 10 punktów w skali Apgar. Do trzeciego miesiąca życia nie działo się nic niepokojącego prócz tego, że oczy Jasia uciekały ku górze. Jak się później okazało, były to pierwsze sygnały, że dzieje się coś złego. Mały wodzisławianin cierpi m.in. na hipoplazję obustronną, oczopląs, opóźnienie rozwojowe. Fundusze uzyskane ze zbiórki nakrętek zostaną przekazane na dalszą diagnostykę, konsultacje i rehabilitację chłopca.

Możemy pomóc właśnie Tobie

Jeśli znacie osobę z Wodzisławia Śląskiego, która potrzebuje pomocy, zgłoście to e-mailowo na adresy: k.makulska@wodzislaw-slaski.pl lub k.bartkowiak@wodzislaw-slaski.pl.

źródło: UM Wodzisław Śląski, foto: Daria Wiśniewska

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • luty styczeń grudzień