brama

Napisane przez: lena 18-05-2020

Zamów książki z biblioteki

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna wznowiła swoją działalność. Czytelnicy mogą zamawiać książki drogą mailową oraz telefonicznie.

W związku z pandemią koronawirusa i wytycznymi rządu RP, wypożyczanie książek oraz korzystanie z Biblioteki odbywa się według ściśle określonych zasad. Przeczytacie o nich, klikając tutaj.

Czytelnicy nie mają możliwości przechadzania się między regałami, w poszukiwaniu interesującego ich tytułu. Aby zapoznać się z księgozbiorem MiPBP w Wodzisławiu Śląskim należy skorzystać z katalogu online. Znajdziesz go tutaj. Swoje zamówienie należy zgłosić mailowo lub telefonicznie. Pracownicy wodzisławskiej Biblioteki preferują kontakt mailowy.

Kontakt do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śląskim:

Wcześniejsze składanie książkowego bądź muzycznego zamówienia pozwala bibliotekarzom na wcześniejsze przygotowanie owego zlecenia. Wpływa to na szybkość usługi, ale i ogranicza kontakt społeczny do minimum.

Przypominamy, że obecnie czynna jest Biblioteka Główna oraz Filia nr 13, znajdująca się na osiedlu XXX-lecia. Pozostałe filie będą otwierane stopniowo.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • maj kwiecien marzec