brama

Napisane przez: lena 17-07-2020

Zaczyna się Zlot Food Trucków

To może być smakowity weekend. W Wodzisławiu Śląskim pojawią się prawdziwi pasjonaci kulinariów, którzy przez trzy dni, w ramach pierwszego w tym sezonie zlotu food trucków, będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie będzie miało miejsce na parkingu przy Galerii Karuzela od 17 do 19 lipca. 

Weekend od 17-19 lipca upłynie w Wodzisławiu Śląskim pod znakiem dobrego jedzenia. Organizator zlotu zaprasza do rodzinnego świętowania lata. Przy centrum handlowym Karuzela będzie miał miejsce kultowy zlot.
Ucztowanie w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją jest kilkanaście food trucków, od kilku lat przyciąga spragnionych niecodziennych smaków mieszkańców. Serwowane będą
oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.
 
Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.
 
źródło: Warsaw Public Relations

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • sierpien lipiec czerwiec