brama

Napisane przez: lena 20-11-2020

Wytypuj Wolontariusza Roku

Nadarza się doskonała okazja, by docenić tych, którzy z oddaniem angażują się w istotne inicjatywy. Można tego dokonać, zgłaszając kandydata do konkursu Wolontariusz Roku 2020 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Mamy na to czas do 27 listopada.

Konkurs jest skierowany do wolontariuszy oraz organizacji i instytucji współpracujących z wolontariuszami i stanowi doskonałą okazję, by w sposób szczególny docenić, wyróżnić i nagrodzić wolontariuszy za ich zaangażowanie i aktywność.

Celem konkursu jest promocja aktywnych, zaangażowanych społecznie osób, które podejmują działania na rzecz innych, wspierają działania organizacji i instytucji, organizują i włączają się w inicjatywy, akcje i działania społeczne na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Konkurs ma także na celu promocję i upowszechnianie dobrych praktyk współpracy organizacji i instytucji z wolontariuszami.

Do konkursu zgłaszani mogą być kandydaci w następujących kategoriach:

Główną nagrodą w konkursie jest tytuł „Wolontariusz roku 2020 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego”.

Formularze zgłoszeniowe wraz ze zdjęciami/filmikiem należy przesłać na adres e-mailowy:  wolontariat@cris.org.pl oraz dostarczyć w wersji papierowej do Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS (ul. Rudzka 13C, Rybnik). Zgłoszenia przyjmowane są do 27 listopada 2020 r. (poniedziałek). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas wydarzenia on-line, zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Organizatorami konkursu są: Stowarzyszenie OLIGOS, Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego, Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku.

źródło: Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego z siedzibą w Rybniku

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • listopad pażdziernik wrzesień