brama

Napisane przez: lena 05-12-2018

Wysoka wygrana koszykarek

Młodziczki Starsze ŻKK Olimpia, podopieczne trenera Damiana Hnidy, 4 grudnia udały się do Wisły, by tam zmierzyć się z miejscowym ISWJ Wisła. Wodzisławianki od samego początku meczu uzyskały dużą przewagę punktową, dzięki bardzo dobrej grze zarówno w ataku, jak i w obronie.

To przełożyło się na kolejne wysokie zwycięstwo stosunkiem 109:29 (29:11, 29:2, 26:10, 26:6). Z kompletem zwycięstw ŻKK Olimpia jest liderem ligi śląsko-opolskiej.

– Gratuluję moim zawodniczkom wysokiej wygranej, na którą w pełni zasłużyły. Cały zespół zagrał na naprawdę wysokim poziomie. W meczu pokazały skuteczną grę w szybkim ataku, ataku pozycyjnym i co mnie najbardziej cieszy, bardzo dobrą obronę. Zrobiliśmy kolejny krok do wymarzonego Mistrzostwa Ligi i patrząc jak dziewczyny pracują na treningach, jestem przekonany, że zrobią wszystko, aby właśnie tak się stało. Zwycięstwo dedykujemy Agacie Bąk, która aktualnie zmaga się z kontuzją kolana, a jest ważną częścią naszego Teamu – mówił trener Damian Hnida.

W meczu wystąpiły: L. Stukator 22pkt., V. Turek 19, W. Pawlus 18, M. Stefaniak 18, A. Juszczyk 14, D. Bednarek 6, L. Brawańska 6, M. Pluta 4, W. Szewczyk 2, M. Gozdek, J. Bączkiewicz, A. Jazłowiecka-Świstek.

źródło: ŻKK Olimpia

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • lipiec czerwiec maj