brama

Napisane przez: lena 22-06-2020

Wykorzystaj moc opowieści

Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na webinarium pn. „Storytelling – wykorzystaj moc opowieści nie tylko w biznesie”, które odbędzie się 25 czerwca o godz. 11:00.

Dobrze opowiedziana historia zapewnia liderom kluczową korzyść – istotną przewagę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku. Dobra narracja potrafi przekonać klientów, pracowników, inwestorów, że twoja firma, produkt lub pomysł, pomogą im odnieść sukces.

Celem webinarium jest przybliżenie technik tworzenia i wykorzystywania opowieści w biznesie, w kontaktach międzyludzkich. W opowiadaniu: o marce, o produkcie, o liderach firmy. W procesie pozyskiwania klientów i ich obsługi.

Umiejętność władania opowieściami podczas biznesowych prezentacji ułatwia odbiór treści na głębszym poziomie. Opowieści to jedna z tych sił, które niebywale inspirują i zachęcają nas do działania. Storytelling to sztuka opowiadania ciekawych i przekonujących historii.

Termin i miejsce webinarium

Spotkanie odbędzie się 25 czerwca br. o godz. 11:00. Przewidywany czas jego zakończenia to godz. 11:30-11:45. Aby wziąć udział w spotkaniu należy: 

Więcej informacji nt. webinarium „Storytelling – wykorzystaj moc opowieści nie tylko w biznesie” można uzyskać, klikając tutaj.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • lipiec czerwiec maj