brama

Napisane przez: lena 05-09-2019

Wykorzystaj Internet do rozwoju firmy

Już 19 września w Wodzisławskim Inkubatorze Przedsiębiorczości odbędą się bezpłatne konsultacje, podczas których będzie można dowiedzieć się jak wykorzystać potęgę Internetu do rozwoju firmy.

Konsultacje dedykowane są przedsiębiorcom sektora MŚP. Poprowadzi je Marek Płatek, lider śląskiej grupy doradców programu Google Internetowe Rewolucje. Zapisz się na spotkanie w godzinach 9:00-10:00.

Konsultacje są bezpłatne i będą miały charakter indywidualny. Każdemu zainteresowanemu lub grupie osób reprezentujących jedną firmę doradca będzie mógł poświęcić godzinę. To wystarczający czas, by ocenić dotychczasowe działania firmy i omówić nowe rozwiązania czy narzędzia dedykowane firmie. Konsultacje są organizowane w ramach programu Internetowe Rewolucje, realizowanego przez Google z myślą o firmach z sektora MŚP.

W czasie konsultacji zostaną zaprezentowane narzędzia i rozwiązania dla firm, które pozwolą:

Jakich narzędzi internetowych brakuje Twojej firmie!
zapisz się na wybraną godzinę:10:00-11:00 | 11:00-12:00  | 12:00-13:00

Kogo zapraszamy do udziału w konsultacjach? Wszystkich właścicieli lub pracowników małych, bądź średnich firm. Ze wsparcia w projekcie możesz skorzystać niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania w narzędzia internetowe oraz Twoich celów biznesowych.

Co otrzymasz podczas konsultacji?
1. Bezpłatną analizę Twoich dotychczasowych działań w internecie (m.in. zawartość strony www, widoczność w wyszukiwarce Google, obecność w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, wizytówka w Google Moja Firma).
2. Indywidualny plan działania!
3. Wsparcie wirtualne i kontakt telefoniczny z Doradcą przez kolejnych 3 miesiące!

Jak przebiega wsparcie doradcy?
1. Podczas waszego spotkania doradca tłumaczy i podpowiada, w jaki sposób możesz jeszcze skuteczniej wykorzystać internet w Twojej firmie oraz pomaga zbudować plan działań w sieci.
2. Po spotkaniu otrzymujesz wiadomość ze wskazówkami i wspólnie opracowanym planem działania.
3. Przez kolejne 3 miesiące możesz kontaktować się z doradcą, który czuwa, aby Twoja firma skutecznie realizowała wspólnie opracowany plan działania w internecie.
4. Po upływie trzech miesięcy kontynuujesz naukę na platformie on-line i samodzielnie rozwijasz swój biznes w internecie.


Marek Płatek 
– z Internetowymi Rewolucjami związany od pierwszej edycji w 2015 roku. Obecnie lider grupy doradców z regionu śląskiego. Aktywny ambasador produktów i usług Google w projektach Google Product Experts, Local Guides, G Suite. W swojej pracy pomaga definiować cele i dostosować warsztat marketingowy do ich realizacji. Od 13 lat zdobywa doświadczenie jako aktywny przedsiębiorca i konsultant SEO/SEM. Swój sukces mierzy współczynnikiem satysfakcji wśród ludzi, którym pomaga.

Jakich narzędzi internetowych brakuje Twojej firmie!
data: 19 września 2019 r. | godz: 10:00-13:00
miejsce: Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości
zapisz się na wybraną godzinę:  10:00-11:00 | 11:00-12:00  | 12:00-13:00

źródło: Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • luty styczen grudzien