brama

Napisane przez: lena 10-11-2020

Wykonaj portret misia

Już wpłynęło 50 prac, ale może być ich więcej! Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śląskim zaprasza do udziału w konkursie „Jestem sobie mały miś”. Do 16 listopada można dostarczać pracę konkursowe, po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu się na wizytę.

To najlepszy przyjaciel młodego człowieka. Dzieli z nim chwile radości, smutku, towarzyszy w podróży czy kołysze do snu. Kto taki? Miś! Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śląskim zaprasza do udziału w konkursie „Jestem sobie mały miś”.

Wodzisławska Biblioteka zachęca dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do udziału w konkursie plastycznym. Co trzeba zrobić, by w nim uczestniczyć? Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie portretu swojego ulubionego misia. Gotowe portrety dostarczyć należy do do Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śląskim lub do wybranej filii. Termin mija 16 listopada o godzinie 16:00. Regulamin konkursu oraz niezbędne szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Biblioteki: https://bit.ly/2HaWlz2

Poniżej znajduje się plakat informujący o konkursie.

foto: MiPBP

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • luty styczeń grudzień