brama

Napisane przez: lena 28-08-2019

Wspólne życie budują od lat

Bez wątpienia, ci małżonkowie mogą być wzorem dla młodszych pokoleń. 28 sierpnia trzynaście par małżeńskich z Wodzisławia Śląskiego świętowało złote gody, zaś dwie pary poszczycić mogły się sześćdziesięcioletnim stażem. Powodów do wzruszeń nie brakowało.

– Własnym życiem daliście świadectwo tego, jak ważna jest miłość. Udowodniliście, że proza życia budowana razem, jest najpiękniejsza – mówił prezydent miasta Mieczysław Kieca, który jubilatom wręczał okazjonalne medale i gratulacje. Do życzeń dołączyła się zastępca prezydenta miasta Izabela Kalinowska oraz Mirosława Meisel, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Dodatkowo zacni jubilaci mieli okazję wysłuchać szczególnego koncertu „Od zielonych do złotych godów”, który przygotowali reprezentanci Artystycznej Rodzinki Seniorów „Nie dejmy sie” z Wodzisławskiego Centrum Kultury.

W gronie świętujących złote gody znaleźli się małżonkowie: Pelagia i Jan Filipiakowie, Kornelia i Stefan Hojkowie, Zofia i Henryk Karysiowie, Hildegarda i Romuald Kumorkowie, Jadwiga i Stefan Mrozkowie, Anna i Aleksander Nowakowie, Zofia i Henryk Przydatkowie, Małgorzata i Piotr Rudolowie, Krystyna i Stefan Stęchli, Halina i Paweł Suchowie, Barbara i Emil Witosowie, Leokadia i Emeryk Wodeccy oraz Anna i Józef Żywinowie. W gronie świętujących diamentowe gody znaleźli się jubilaci: Anna i Franciszek Kazałowie oraz Teresa i Emil Muchowie.

Wydarzenie miało miejsce w restauracji Ostrawa.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


  • FOTORELACJE

  • październik sierpien lipiec