brama

Napisane przez: lena 27-08-2020

Wrzesnień w WCK

Koncert Eleni, spektakl w wykonaniu Kabaretu Młodych Panów oraz koncert „Fortepian w ciemności” to tylko niektóre propozycje Wodzisławskiego Centrum Kultury na nadchodzący miesiąc.

Ruszyła sprzedaż biletów na wydarzenia organizowane przez WCK. Pierwszym z nich będzie koncert Eleni, która wystąpi na deskach WCK 10 września o godz. 18:30. Bilety na to wydarzenie można nabyć w cenie 60 zł. 16 i 17 września o 18:00 oraz 20:30 publiczność w WCK rozbawiać będzie Kabaret Młodych Panów. Bilety na spektakl komediowy Lany Poniedziałek, albo „Góro Tsy”  dostępne są w cenie 70 zł. Miłośnikom Festiwalu Gorczyckiego placówka proponuje koncert „Fortepian w ciemności” w wykonaniu pianisty Piotra Sałajczyka. Na imprezę organizowaną 26 września obowiązują bilety w cenie 15 zł. Z myślą o małych widzach Wodzisławskie Centrum Kultury zaplanowało spektakl „Zielony Kopciuszek” Teatru Kultureska. Bilety na przedstawienie, które odbędzie się 27 września o godz. 16:00, dostępne są w cenie 20 zł. Ciekawe propozycje dla widzów przygotowało też kino Pegaz. Bajka „Scooby-Doo”, komedia „Włoskie wakacje” czy film religijny „Zieja” to tylko niektóre z nich. Pełny repertuar kina znajduje się na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kino

Wodzisławskie Centrum Kultury, zapraszając do korzystania z oferty, zachęca do zakupu biletów online za pośrednictwem strony WCK oraz portalu biletyna.pl

Kasa WCK jest czynna na godzinę przed biletowanymi wydarzeniami, seansami filmowymi, a zamknięta na 10 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia wydarzenia. Z chwilą rozpoczęcia wydarzenia nie ma możliwości wejścia do obiektu. Wyznaczone zostały również specjalne godziny funkcjonowania kasy dla seniorów, w czwartki od 10:00 do 12:00.

Wodzisławskie Centrum Kultury zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego.

źródło: WCK

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • wrzesień sierpien lipiec