brama

Napisane przez: lena 02-04-2019

Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości poleca

Zobaczcie, jak zapowiada się kolejny miesiąc w Wodzisławskim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Skorzystać można z dyżurów i tematycznych konsultacji. Już 9 kwietnia w Inkubatorze Przedsiębiorczości odbędą się konsultacje prowadzone przez Zbigniewa Czubana, dyplomowanego i certyfikowanego księgowego z 25-letnim stażem. Konsultacje są bezpłatne i będą miały charakter indywidualny. Każdemu zainteresowanemu lub grupie osób reprezentujących jedną firmę doradca będzie mógł poświęcić pół godziny. Doradztwo będzie prowadzone w zakresie:

Zbigniew Czaban jest właścicielem biura rachunkowego oraz głównym księgowym w dużej firmie znajdującej się na terenie powiatu raciborskiego. W swojej karierze zajmował się m.in. organizacją i nadzorem nad procesem „due dilligence”, opracowaniem polityki rachunkowej firm, nadzorem nad ich realizacją, sporządzaniem sprawozdań finansowych, zarządzaniem działem księgowości itp. Jest on również członkiem Rady Nadzorczej oraz audytorem wewnętrznym Systemu Zarządzania ISO.

Zapisz się na wybraną godzinę:

***
Doradztwo księgowe w Inkubatorze Przedsiębiorczości
data: 9 kwietnia 2019 r. | godz.: 10:00-13:00
miejsce: Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości (Wodzisław Śląski, ul. Kubsza 28 – IV piętro)
wymagania: rejestracja na wybraną godzinę

Z kolei 13 kwietnia odbędzie się w Inkubatorze spotkanie dotyczące wykorzystania bezpłatnych narzędzi do analityki internetowej – Google Analytics oraz zastosowania reklamowego systemu Google Ads. Spotkanie będzie prowadził Marek Płatek doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje.

Co przewidziano w trakcie spotkania? Na wstępnie zainteresowani dowiedzą się, jak istotna jest prawidłowa konfiguracja narzędzia do analityki internetowej Google Analytics, zastosowanie filtrów oraz zaawansowanych ustawień zapobiegających przekłamaniom w raportach dotyczących ruchu na stronie. Następnie przejdą do panelu zarządzania kampaniami Google Ads, aby poznać funkcje dostosowania widoku kampanii oddające najważniejsze z punktu widzenia przedsiębiorcy dane. Słowem klucz jest KONWERSJA.

Część zasadnicza spotkania będzie dotyczyć analizy skuteczności kampanii reklamowych w oparciu o przykłady z realnych i prawdziwych kont Google Ads (optymalizacja kluczowych ustawień na poziomie konta, reklamy, słów kluczowych, kierowania na grupy docelowe). Po tej części płynnie przejdą do pracy z firmą zewnętrzną realizującą kampanie reklamowe na zlecenie – jak powinny raportować swoją pracę, gdzie kontrolować wprowadzane zmiany na koncie Ads, jakie zapisy w umowie o współpracy są obowiązkowe.

Na koniec przewidziany jest bonus w postaci trendów wyznaczanych przez największych na rynku – jak budowane są strony Amazona czy Netflixa i jak to możemy robić we własnym zakresie.

Program:
1. Jak poprawić konfigurację Google Analytics?
2. Co kryje Panel Administracyjny Google Ads?
3. Harmonogram reklam a sezonowość od innej strony
4. Lokalizacje – typy i możliwości
5. Dlaczego „wykluczenia” są takie ważne?
6. Dobre praktyki współpracy z agencją SEM
7. Coś Extra – personalizacja strony docelowej

Marek Płatek – z Internetowymi Rewolucjami związany od pierwszej edycji w 2015 roku. Obecnie lider grupy doradców z regionu śląskiego. Aktywny ambasador produktów i usług Google w projektach Google Product Experts, Local Guides, G Suite. W swojej pracy pomaga definiować cele i dostosować warsztat marketingowy do ich realizacji. Od 13 lat zdobywa doświadczenie jako aktywny przedsiębiorca i konsultant SEO/SEM. Swój sukces mierzy współczynnikiem satysfakcji wśród ludzi, którym pomaga.

***
Google Analytics i optymalizacja Google Ads
data: 13 kwietnia 2019 r. | godz.: 9:00-11:30

miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości (Wodzisław Śląski, ul. Kubsza 28 – IV piętro)
zapisz się: https://analyticsads.evenea.pl/

źródło: Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • lipiec czerwiec maj