brama

Napisane przez: lena 04-03-2020

Wodzisławski Ekobazar wraca za miesiąc

Ta informacja ucieszy miłośników zdrowego stylu życia. Już 4 kwietnia na wodzisławski Rynek powróci „Wodzisławski Ekobazar”.

„Wodzisławski Ekobazar” to wydarzenie stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie naturalne produkty i ekologiczne podejście do życia. Ekobazar swoją premierę miał we wrześniu 2019 roku i spotkał się z pozytywnym odbiorem mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Dzięki temu wpisał się również w  kalendarz miejskich wydarzeń w 2020 roku.

Pierwsza tegoroczna odsłona „Wodzisławskiego Ekobazaru” odbędzie się 4 kwietnia w godz. 9:00-13:00 na płycie Rynku. Zapraszamy do udziału mieszkańców oraz producentów zdrowej żywności. Więcej informacji dot. „Wodzisławskiego Ekobazaru” można uzyskać pod nr telefonów: 608 400 189, 608 375 169.

Przypominamy, że na Ekobazarze propagujemy nie tylko zdrową żywność i kontakt z producentem, ale także ekologiczne postawy – rezygnujemy z plastikowych opakowań oraz sztućców, przynosimy własne opakowania na zakupy – siatki, pudełka, szklane naczynia.

Warto nadmienić, że 4 kwietnia imprezą towarzyszącą „Wodzisławskiemu Ekobazarowi” będzie „Eko poranek na Rynku”, czyli kolejne wydarzenie z cyklu „ekologicznie #tworzyMywodzisław”.

źródło: WDPiK

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • marzec luty styczen