brama

Napisane przez: Karina Powała 15-05-2020

Wodzisławski Ekobazar online


W związku z pandemią koronawirusa „Wodzisławski Ekobazar” nie powrócił stacjonarnie na miejski Rynek. Zmienił on formułę i przeniósł się tymczasowo do przestrzeni internetowej. To doskonała alternatywa zarówno dla klientów – miłośników Ekobazaru oraz sprzedawców, którzy mierzą się ze spadkiem obrotów w związku z koronawirusem.

Celem „Wodzisławskiego Ekobazaru” online jest wspieranie lokalnych przedsiębiorców, którzy dostarczają zdrową żywność wytwarzaną lokalnie oraz rękodzieło, wszystkich ekoentuzjastów oraz sprzedawców produktów spożywczych z ogrodów, ogródków oraz przydomowych hodowli.

Informacja dla przedsiębiorców i sprzedawców

Jeśli prowadzisz firmę, biznes z branży eko, jeśli chcesz zaprezentować swoje usługi, dodaj swoje ogłoszenie za pośrednictwem portalu Facebook, klikając tutaj.

Informacja dla klientów

Zachęcamy do wspierania lokalnych przedsiębiorców. Zachęcamy do codziennego sprawdzania ofert, tutaj oraz robienia zakupów w firmach z naszego miasta, regionu.

„Wodzisławski Ekobazar”

„Wodzisławski Ekobazar” to wydarzenie stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie naturalne produkty i ekologiczne podejście do życia. Warto przypomnieć, że Ekobazar swoją premierę miał we wrześniu 2019 roku i spotkał się z pozytywnym odbiorem mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Dzięki temu wpisał się również w  kalendarz miejskich wydarzeń w 2020 roku.

WDPiK

źródło: WDPiK

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • maj kwiecien marzec