brama

Napisane przez: lena 22-05-2020

„Wodzisławski Ekobazar” już jutro

Tak, to już jutro. Na Rynek w Miasto Wodzisław Śląski wraca pełen rarytasów „Wodzisławski Ekobazar”. Jeśli cenicie sobie ekologiczne, naturalne i zdrowe podejście do życia – skorzystajcie z okazji. Wydarzenie potrwa od godziny 8:00 do 13:00, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Przypominamy, że przebywając na zewnątrz i korzystając z „Wodzisławskiego Ekobazaru” należy przestrzegać wszystkich obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Należy m.in. zachować 2-metrowy dystans społeczny oraz mieć zasłonięte usta i nos.

„Wodzisławski Ekobazar” to wydarzenie stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie naturalne produkty i ekologiczne podejście do życia. Ekobazar swoją premierę miał we wrześniu 2019 roku i spotkał się z pozytywnym odbiorem mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Dzięki temu wpisał się również w  kalendarz miejskich wydarzeń w 2020 roku.

Zapraszamy do udziału mieszkańców oraz producentów zdrowej żywności. Więcej informacji dot. „Wodzisławskiego Ekobazaru” można uzyskać pod numerem telefonu: 608 375 169.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • wrzesień sierpien lipiec