brama

Napisane przez: lena 01-09-2017

Weź udział w XXV Biegu Gazety Wodzisławskiej

Moc sportowych emocji, rywalizacja fair play i wzmożony doping czeka nas już 22 września. Przed nami XXV Biegu Gazety Wodzisławskiej – Memoriał im. Leszka Kowalczyka.

Po raz trzeci uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz ci sportowcy, którzy pobiegną w kategorii open, zmierzą się z trasą wytyczoną na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Start zaplanowano na godzinę 11:00.Wydarzenie organizuje Wodzisławskie Centrum Kultury przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Centrum”. Zapraszamy do udziału w biegu wszystkich, którzy stawiają na aktywność. Szczegółowe informacje pojawią się już niebawem na stronie Gazety Wodzisławskiej oraz na facebook.com/GazetaWodzislawska/.

Przypomnijmy, że inicjatorem, jak i organizatorem pierwszych edycji biegu był Leszek Kowalczyk, wieloletni redaktor Serwisu Wodzisławskiego. Z roku na rok wydarzenie to przyciągało rzeszę pasjonatów biegania i na dobre wpisało się w kalendarz miejskich imprez sportowych. Podczas jednego z nich Leszek Kowalczyk przekonał się, jak wiotkie jest jego zdrowie. Walczył zawzięcie z chorobą, jednak w 1998 roku przegrał swój ostatni wyścig. Od tamtej pory bieg nosi jego imię.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • marzec maj kwiecień