brama

Napisane przez: lena 08-11-2019

Weź udział w miejskiej grze „Wodzi-MY po Wodzisławiu”

Weź udział w „Grze Miejskiej Wodzi-MY po Wodzisławiu”. To pomysł realizowany przez Wodzisławski Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Wodzisławskie Centrum Kultury. Na działanie WUTW w ramach konkursu „Inicjatywy lokalne z WCK” uzyskał wsparcie finansowe placówki.

To ciekawa propozycja na spędzenie 11 listopada, w miłej i rodzinnej atmosferze. Obchody Święta Niepodległości proponujemy uczcić w niekonwencjonalny sposób, poprzez spacer po Wodzisławiu Śląskim wydzieloną trasą wg mapki i opisu:

ZAPISY:

– w biurze WUTW ul. 26 Marca 66

– pod nr tel. 32 320 86 58 – biuro WUTW

– 605 737 605

Dziecko , jeżeli nie jest pod opieką rodziców bądź opiekunów prawnych, musi posiadać ich zgodę w dniu rejestracji

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 8.11. lub do wyczerpania limitu uczestników.

Do udziału są zaproszeni wodzisławianie, którzy dzięki opracowanej grze mogą odkryć miasto na nowo, odnajdując to, co w jego historii jest powodem do dumy i decyduje o poczuciu lokalnej tożsamości. Gra miejska będzie służyła mieszkańcom Wodzisławia Śląskiego i odwiedzającym również po zakończeniu projektu jako alternatywny przewodnik po mieście, a także trasa, którą będzie można pokonać samodzielnie np. podczas niedzielnego spaceru.

Szczegółowe informacje na temat realizowanego projektu będą dostępne na stronie internetowej Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • luty styczen grudzien