brama

Napisane przez: lena 08-01-2019

Weź udział w biegu „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”

W niedzielę, 13 stycznia po raz 27. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W ramach finału Stowarzyszenie Nasz Wodzisław wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji „CENTRUM” zaprasza na bieg pn. „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”.

W tym roku zawody odbędą się w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” w Wodzisławiu Śląskim. Start zaplanowano na godzinę 14:00 w pobliżu zabudowy kontenerowej.

Rozgrzewkę przed biegiem poprowadzi FitOlka Ola Trocińska. Zawodnicy przebiegną ok. 3 kilometrową trasę ścieżkami Trzech Wzgórz. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy, niezależnie od wieku. Zgłoszeni zostaną sklasyfikowani wg kategorii wiekowych:

ZAPISY ONLINE

Limit zgłoszeń wynosi 100 osób. Wysokość opłaty startowej jest dowolna, a zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Biuro zawodów ulokowane będzie w zabudowie kontenerowej w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Odbiór numerów będzie możliwy  w dniu zawodów od 12:30 do 13:45.

Szczegółowy regulamin tutaj.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Nasz Wodzisław. Współorganizatorzy: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” w Wodzisławiu Śląskim, Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, Wodzisławski Klub Naszej Ziemi oraz Miasto Wodzisław Śląski.

źródło: MOSiR „CENTRUM”

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • czerwiec maj kwiecień