brama

Napisane przez: asp 22-10-2021

„Weź to poleku i rób joga”. Nowe zajęcia w ofercie WCK

Te zajęcia przeznaczone są dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na zajęcia z jogi prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora z ponad 15-letnim doświadczeniem. Ćwiczenia pod okiem Kariny Onak startują już od najbliższego poniedziałku, 25 października. Na pierwsze spotkanie z jogą wstęp wolny.

Mówi się, że joga to wypoczynek dla ciała i duszy. Celem ćwiczeń jest przede wszystkim dobre samopoczucie oraz czerpanie przyjemności z ruchu, który ma przynieść korzyści dla naszego zdrowia. Każdy uczestnik pracuje na zajęciach w swoim tempie i sam stawia sobie ograniczenia. Regularna praktyka pomaga zbudować kondycję, uczy kontroli oddechu, ma działanie relaksacyjne. Praktyka jest połączeniem ruchu ze świadomym oddechem.

– Uważam, że to joga powinna dostosować się do możliwości naszego ciała, a nie odwrotnie. Dzięki tej zasadzie każdy na zajęciach może czuć się komfortowo i bez presji ćwiczyć w swoim tempie – mówi Karina Onak, instruktorka i prowadząca zajęcia.

Zajęcia z jogi odbywać się będą w każdy poniedziałek w Wodzisławskim Centrum Kultury o godzinie 18:30. Czas trwania: 1,5 godziny. Koszt zajęć: jednorazowe wejście 25 zł, karnet na cztery wejścia 70 zł. Na pierwsze zajęcia wstęp wolny (25 października).

Po więcej informacji zapraszamy na strony www.wck.wodzislaw-slaski.pl oraz www.karionak.pl.

 

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


  • FOTORELACJE

  • grudzien listopad październik