brama

Napisane przez: lena 07-09-2020

Weekend z medalami

Ten weekend zawodnicy Akademii Sportowej Top Team z pewnością zaliczą do bardzo udanych. Za nimi owocne starty w rozegranych 5 i 6 września Mistrzostwach Polski w ju-jitsu.

I tak rewelacyjna Marta Buda sięgnęła po złoto w kategorii U18, Zosia Zdziebło po srebrny krążek w kategorii U16, z kolei Piotr Niewolski wywalczył brąz w kategorii U16. Na tym nie koniec wspaniałych osiągów trenujących w naszym mieście zawodników.

Patrycja Kwapińska i Oliwier Orzechowski wywalczyli srebrne medale w kategorii U14, a w zmaganiach bez kimon Wiktoria Gardian stanęła na trzecim miejscu podium, z kolei Bartosz Wiśniewski zdobył brązowy medal.

Doskonale spisała się także trenerka Sandra Pniak, która z Mistrzostw Polski wróciła ze złotym medalem w konkurencji bez kimon oraz brązowym medalem w konkurencji w kimonach.