brama

Napisane przez: lena 04-03-2020

Weekend z dedykacją dla kobiet

Zmysłowy, czarujący, porywający – taki będzie specjalny weekend Wodzisławskiego Centrum Kultury przygotowany z myślą o zbliżającym się święcie Dnia Kobiet. Już dziś zapraszamy do WCK od 6 do 8 marca.

Z okazji Dnia Kobiet wodzisławska instytucja kultury przygotowała specjalne, trzy mocne punkty w swoim repertuarze. Na wodzisławskiej scenie pojawi się Julia Pietrucha – wyjątkowa artystka o zmysłowym głosie znana ze szklanego ekranu. W ramach trasy koncertowej „FOLK it! TOUR” zaprezentuje swoje jakże urzekające kompozycje, które zapewne skradną serca publiczności w sobotę 7 marca o 18:00. O dobry humor Pań i nie tylko zadba artysta unikatowy, zwany najlepszym komikiem wśród iluzjonistów i najlepszym iluzjonistą wśród komików. Pan Li, bo o nim mowa, w niedzielę 8 marca o 17:00 doskonale połączy perfekcyjne przygotowane iluzjonistyczne show z wybornym i trafionym żartem. Kto zasiądzie tego dnia na widowni, na pewno długo zapamięta jego występ. Weekend specjalny WCK rozpocznie i zakończy długo wyczekiwany tytuł filmowy z legendą polskiej sceny disco polo w roli głównej. „Zenek” to film obrazujący artystyczną drogę Zenona Martyniuka, chłopaka z podlaskiej wsi, który przebojem wdarł się na scenę muzyki rozrywkowej i stał się wyrazistą gwiazdą. Chętni poznania tej historii muszą zajrzeć do Kina Pegaz w piątek 6 marca o 18:00 i w niedzielę 8 marca o 20:00.

– Zapowiada się wyjątkowo energetyczny weekend w WCK. Zapraszamy szanowne panie oraz panów, którzy w Dniu Kobiet powinni dotrzymać towarzystwa swoim wybrankom – zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Szczegóły oraz informacje o biletach na powyższe wydarzenia dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • marzec luty styczen