brama

Napisane przez: lena 12-12-2020

Weekend Cudów trwa

I ten rok przyniósł coś dobrego! Trwa Weekned Cudów z Szlachetną Paczką także w Wodzisławiu Śląskim. Wodzisławskie Centrum Kultury powoli wypełnia się pakownymi prezentami. Sporo wzruszeń i uśmiechów – takie emocje już towarzyszą wszystkim zaangażowanym.

Tylko do mieszkańców naszego miaszta trafi blisko 50 paczek. Tegoroczna akcja różni się od poprzednich. Były obawy, czy uda się doprowadzić działania do pomyslnego finału. – Pomimo obostrzeń, jakie dotykają nas wszystkich, po raz kolejny udało się wolontariuszom i darczyńcom zrealizować wszystkie zakładane plany.

zdjęcie: Zaangażowanie w Szlachetną Paczkę już działają (GW)

– Naszym celem jest mądre pomaganie. Póki co, otrzymujemy pozytywne na nie odpowiedzi. Czy wszystko się uda, będę mogła powiedzieć jutro. Na ten moment cieszę się, że podjęliśmy to wyzwanie w tak trudnym roku – mówi Ania, liderka wodzisławskiej Szlachetnej Paczki. – Szlachetna Paczka kształtuje charakrety, wolontariusze chętnie wracają, bo mogą nauczyć się wielu rzeczy – dodaje, zaznaczając, że to i dla niej nowe doswiadczenie. Była wolontariuszką, a na ten moment ma okzję sprawdzić się w roli liderki. 

zdjęcie: Magazyn w WCK powili się wypełnia (GW)

Bez wątpienia Szlachetna Paczka to mądra pomoc, która niesie ze sobą ogromne pokłady fantastycznych emocji. I dziś możemy się o tym ponownie przekonać. 

zdjęcia: To kolejna edycja realizowana z powodzeniem (GW)

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • grudzień listopad pażdziernik