brama

Napisane przez: lena 13-11-2019

We dwoje idą przez życie

Wspólną życiową drogę przemierzali przez ponad osiemnaście tysięcy dni i nocy. Razem cieszyli się z każdej chwili, we dwoje pokonywali życiowe trudności i doczekali zacnego jubileuszu.

Dziesięć par małżeńskich świętowało złote gody. Jubilaci, w pełni zasłużenie, odebrali medale za długoletnie pożycie małżeńskie z rąk prezydenta miasta Mieczysława Kiecy. Gratulacje małżonkom składała zastępca prezydenta miasta Izabela Kalinowska. Do tego grona dołączyła także para, która poszczycić może się brylantową rocznicą ślubu. Wydarzanie miało miejsce 13 listopada w restauracji Ostrawa. Dla jubilatów z pieczołowicie dobranym repertuarem wystąpiła Artystyczna Rodzinka Seniorów „Nie dejmy sie”. Koncert w wykonaniu grupy z Wodzisławskiego Centrum Kultury to od lat stały punkt jubileuszowych uroczystości.

W gronie par świętujących złote gody znaleźli się: Teresa i Tadeusz Bedłowie, Stanisława i Zbigniew Broniarscy, Regina i Stanisław Goniowie, Aniela i Marian Gościniakowie, Zofia i Józef Kaczyńscy, Irena i Zdzisław Kossowie, Janina i Stanisław Kowalczykowie, Klara i Stanisław Mandryszowie, Stefania i Kazimierz Piechnikowie oraz Ilona i Stanisław Sosnowie. Zaś 65. rocznicę ślubu świętowali Hildegarda i Ryszard Adamczykowie.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


  • FOTORELACJE

  • październik sierpien lipiec