brama

Napisane przez: lena 12-01-2020

Warsztaty tworzenia biżuterii w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty tworzenia biżuterii ze lnianych sznurków, które odbędą się w piątek, 24 stycznia o godz. 17:00. W spotkaniu prowadzonym przez właścicielkę firmy „Stylowy garaż”, może wziąć udział każdy, kto chce stworzyć własne, niepowtarzalne rękodzieło, a także miło spędzić czas w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.
Warsztaty będą okazją do wykonania naszyjnika i bransoletki ze lnianych sznurków. W tajniki tworzenia oryginalnej biżuterii uczestników spotkania wprowadzi pasjonatka z Radlina, Tatiana Pawlak, która z powodzeniem oddaje się pasji tworzenia nietuzinkowych ozdób. W „Stylowym garażu”, który powstał z miłości do rękodzieła, tworzy m.in.: biżuterię, dodatki, wyjątkowe ubrania, ozdoby oraz produkty do aranżacji wnętrz. W odróżnieniu od masowych towarów, które możemy kupić w sklepach, jej wyroby odznaczają się pieczołowitą starannością i dbałością o każdy detal.

– Proponujemy ciekawą formę spędzenia wolnego czasu, który twórczo wypełnią zajęcia poświęcone tworzeniu oryginalnych ozdób i rękodzieła – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 
Zapisy na warsztaty przyjmowane są telefonicznie do piątku, 17 stycznia pod numerem tel. 32 455 48 55 w dziale Projektów i Animacji Kulturalnej WCK. Cena za uczestnictwo w zajęciach wynosi 50 zł od osoby. Wszystkie materiały zapewnia organizator, a stworzone podczas zajęć dzieła uczestnicy zabierają ze sobą.
Warsztaty z tworzenia biżuterii wpisują się w program akcji „Ferie z Kinem Pegaz”. Więcej na ten temat TUTAJ.

źródło: WCK

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • maj kwiecien marzec