brama

Napisane przez: lena 31-07-2020

W życiu codziennym postaw na ekologię

To kolejna propozycja Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Czy ekologiczny styl życia wiąże się z wieloma wyrzeczeniami? Jak w prosty sposób możemy zmniejszyć ilość odpadów w naszych domach? Na te i na wiele innych pytań odpowie Olaf Józefoski, który już 5 sierpnia w Pubie Pilsner poprowadzi seminarium dotyczące tematu „Zero Waste”. Seminarium odbędzie się o godzinie 17:00.

Seminarium jest bezpłatne, ale udział w nim wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie: https://app.evenea.pl/event/seminarium2020-08-05/

Program:

  1. Zero Waste – co to jest?
  2. Wielka Pacyficzna Plama Śmieci;
  3. Piramida 5R4;
  4. Jak ograniczyć ilość śmieci we własnym domu?

O prowadzącym:

Olaf Józefoski jest z wykształcenia pedagogiem i kulturoznawcą, absolwentem Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych, ukończył 3 szkoły liderskie oraz liczne szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, wystąpień publicznych, improwizacji oraz prawa i rachunkowości. Prowadził w Katowicach Klub Debat Oksfordzkich. Prezes Stowarzyszenia Wolnej Herbaty, działającego na rzecz ekologii i ochrony środowiska. Jeden z pionierów ruchu Zero Waste na terenie Śląska. Gościł podczas różnego rodzaju konferencji, debat oraz programów telewizyjnych związanych ze środowiskiem i zarządzaniem. Autor oraz trener wielu warsztatów ekologicznych. Zawodowo realizuje się jako aktor, animator, koordynator projektów, trener oraz specjalista ds. szkoleń w Stowarzyszeniu MOST. Uhonorowany licznymi wyróżnieniami, w tym nagrodami teatralnymi,  nagrodami i nominacjami za działania społeczne czy wyróżnieniami literackimi.

Seminarium jest realizowane w ramach projektu „Szkoła Liderów Trzeciego Wieku”, czyli projektu Stowarzyszenia Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku prowadzonego dzięki środkom Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.

Szczegóły dostępne na stronie WUTW, tutaj.

***

Temat: Jak być bohaterem: co to jest zero waste i jak je wprowadzić w domu?
Data:
5 sierpnia 2020 r. | godz.: 17:00
Miejsce: Pilsner Pub (Rynek 8, Wodzisław Śląski)
Prowadzenie: Olaf Józefoski

źródło: WUTW

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • grudzień listopad pażdziernik