brama

Napisane przez: lena 13-05-2019

W piątek rozpoczyna się Wodzisławski Festiwal Kuglarzy

Przepełnione atrakcjami trzy dni ze sztuką uliczną czekają nas już w najbliższy weekend. Po raz czwarty będziemy mieli okazję uczestniczyć w efektownym Wodzisławskim Festiwalu Kuglarzy.

Tradycyjnie już pierwszego dnia, 17 maja spotykamy się na wodzisławskim Rynku, zaś 18 i 19 maja areną dla artystycznych wydarzeń stanie się Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza”.

Warsztaty, pokazy i moc wspaniałej zabawy złożą się na to trzydniowe wydarzenie. Zainteresowani m.in. będą mogli spróbować swoich sił w chodzeniu na szczudłach, w chodzeniu po rozżarzonych węglach, sprawdzić się w warsztatach kuglarskich, akrobatycznych, slackline. Z kolei artyści ponownie powalczą o tytuł Wodzisławskiego Sztukmistrza i o nagrodę Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego prezentując programy i z humorem i zapierające dech w piersiach. To punkt programu, którego nie sposób przegapić.

Nie zabraknie też niezwykle widowiskowych pokazów ogniowych, wspólnego puszczania baniek i dostarczającego wiele radości festiwalu kolorów. W finale dla widzów przygotowano spektakl Krakowskiego Teatru Ognia Mandragora „Misterium jednej nocy”.

Wodzisławski Festiwal Kuglarzy to inicjatywa Stowarzyszania Nasz Wodzisław. Szczegółowe informacje dostępne są na: https://bit.ly/2LDsm46

 

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • sierpien lipiec czerwiec