brama

Napisane przez: lena 06-10-2020

Vocalsi na onlajnie w WCK

Z powodzeniem podbijają serca publiczności swoją wokalną przebojowością i szczerością bycia na scenie. Zespół Vocalsi – bo o nich mowa – pojawią się na Waszych ekranach w środę, 14 października o godzinie 20:00. Będzie to kolejny koncert online zorganizowany przez Wodzisławskie Centrum Kultury. Grupa Vocalsi to lokalny zespół wokalny, którego początek sięga 2010 r. – Początkowo należało do niego kilka osób. Z czasem przybywało chętnych do wspólnego śpiewania. To co nas muzycznie kształtuje i gdzie najczęściej szukamy inspiracji to muzyka rozrywkowa lat 60-70-80 – mówi Urszula Wachtarczyk, liderka grupy i jej akompaniatorka.

W repertuarze zespołu znajdziemy polskie przeboje, pieśni religijne, piosenki biesiadne oraz popularne hity światowej muzyki POP. Ważnym atutem zespołu jest wspólne opracowywanie i aranżowanie wybranego utworu. Co więcej, często starają się śpiewać w układzie trzygłosowym.

Vocalsi często biorą udział w programach artystycznych lokalnych imprez rozrywkowych i koncertach plenerowych. Zespół może się pochwalić wieloma sukcesami biorąc udział w konkursach i przeglądach na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim. Aktualny skład zespołu: Judyta Ostrzołek, Sabina Makosz, Daria Suchy, Aleksandra Kołek, Grażyna Paloc, Michalina Kucza, Kamila Łatka, Mateusz Migdoł i Mariusz Makosz.

Poniżej znajduje się plakat promujący wydarzenie.

Koncert zespołu odbędzie się podczas bezpłatnej transmisji na żywo w internecie w ramach akcji #siećzkulturąwdomu, w środę 14 października o godzinie 20:00. Relacja dostępna będzie na Facebooku Wodzisławskiego Centrum Kultury lub na kanałe YouTube. Więcej wydarzeń planowanych przez placówkę dostępnych jest na stronie: www.wck.wodzislaw-slaski.pl.

źródło: WCK

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • pażdziernik wrzesień sierpien