brama

Napisane przez: lena 22-10-2018

Utrudnienia w ruchu drogowym podczas półmaratonu

W niedzielę, 18 listopada 2018 r. w godzinach 10:00-13:00 w związku z organizacją XII Wodzisławskiego Półmaratonu w Wodzisławiu Śląskim wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Trasa przebiega następującymi ulicami:

Start biegu – Stadion Miejski. Planowany start na godzinę 10:00. Czas zamknięcia ulic od wyjazdu ze Stadionu (ul. Bogumińska) do skrzyżowania ul. Wałowej z Minorytów to 10 minut.
Ulice: Mieszka do skrzyżowania z Leszka, Leszka do skrzyżowania z Radlińską, Radlińska do skrzyżowania z Bojowników – zajęty będzie tylko prawy pas w kierunku poruszających się biegaczy.
Na czas biegu zamknięte będą ulice Bojowników, Radlińskie Chałupki i Os. Przyjaźni. Wyjazd z posesji będzie możliwy w ograniczonym zakresie, jedynie zgodnie z kierunkiem biegu.
Od skrzyżowania ulic Os. Przyjaźni i Armii Krajowej zajęty prawy pas w kierunku poruszających się biegaczy do lewoskrętu w kierunku prywatnego parkingu.
Rondo Sallaumines przejezdne, zablokowany zjazd z ronda w kierunku ul. 26 Marca oraz wjazd na Rondo od ul. Armii Krajowej.
Ulica 26 Marca od skrzyżowania z ul. Pokoju do Ronda Alanya – zajęty będzie tylko prawy pas w kierunku poruszających się biegaczy. Rondo św. Wawrzyńca – zajęty będzie tylko prawoskręt w kierunku poruszających się biegaczy.
Plac Gladbeck, ul. Kubsza, Rynek, ul. Księżnej Konstancji, Średnia, Minorytów zamknięte na czas biegu. Ruch drogowy na skrzyżowaniu ul. Zamkowej i ul. Wilhelma Kubsza przepuszczany doraźnie.
Ruch drogowy od ul. Wałowej w kierunku ul. Pszowskiej na skrzyżowaniu ul. Minorytów – ul. Wałowa przepuszczany doraźnie.

 

źródło: MOSiR „Centrum”

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • kwiecień marzec luty