brama

Napisane przez: lena 03-09-2020

Tu znajdziesz przyjaciela

Zachęcamy do adopcji fantastycznych zwierzaków, które znajdują się w przytulisku prowadzonym przez Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt – Koty Psy I My. Zobaczcie, jakiego możecie mieć towarzysza.

Szczegółowych informacji udzielają wolontariusze: Rafał – 605 109 891, Ewelina – 887 251 200. Poznajcie zwierzaki nieco bliżej.

 

Fryd – psiak o wyjątkowej urodzie, na spacerach posłuszny i spokojny, sprawdzi się jako pies do towarzystwa, pracy, sportu. Spragniony kontaktu z człowiekiem, po powrocie do kojca kładzie się na plecy i domaga się głaskania.

Roxi – przebywa u behawiorysty w hoteliku. Przebyła długą drogę, dosyć niepewna i wystraszona suczka, ale potrafi cieszyć się życiem psa. Z pewnością będzie potrzebowała czasu, wsparcia i cierpliwości człowieka.

Koch – psiak w typie jamnika, przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi, jak również do innych psiaków. Będzie wspaniałym psim przyjacielem.

Ewald – duży, piękny psiak, a na dodatek oddany i sympatyczny, zawsze chętny do zabawy czy wyjścia na spacer.

Akita – owczarek niemiecki, robi spore wrażenie na żywo, na spacerach skupiona i zainteresowana otoczeniem, warto poznać ją osobiście.

Boro – grzeczny, spokojny psiak, reprezentował dzielnie przytulisko na kilku wyjściach i zawsze zachowywał się wzorowo. Warto poznać go osobiście.

Donia – piękna sunia rasy husky, bardzo grzecznie i chętnie spaceruje, po powrocie kładzie się zrezygnowana w kojcu. Ze względu na jej nieufność, przytulisko szuka dla niej odpowiedzialnego domu.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • wrzesień sierpien lipiec