brama

Napisane przez: lena 18-11-2020

Trwa nabór do Biura Spraw Społecznych

Do 23 listopada można aplikować na stanowisko podinspektora koordynatora ds. dostępności w Biurze Spraw Społecznych w wodzisławskim magistracie. Warto poznać szczegóły trwającego naboru.

Jeśli poszukujesz pracy, jeśli cechuje Cię kreatywność, twórcze myślenie, odpowiedzialność, dokładność, determinacja w dążeniu do celu, jeśli jesteś osobą komunikatywną, potrafiącą wsłuchać się w ludzi i ich problemy, dostrzegającą potrzeby osób niepełnosprawnych w naszym społeczeństwie – weź udział w naborze na stanowisko podinspektora koordynatora ds. dostępności w Biurze Spraw Społecznych w wodzisławskim magistracie.

Do obowiązków pracownika na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

Pełen zakres obowiązków pracownika na stanowisku koordynatora ds. dostępności, wymagania itp. można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego [otwiera się w nowym oknie]. Chętnie zatrudnimy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, które najlepiej rozumieją potrzeby osób z dysfunkcjami. 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy, złóż wymagane dokumenty do 23 listopada 2020 roku w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego, ul. Bogumińska 4b.

Uwaga, zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta [otwiera się w nowym oknie].

źródło: WDPiK

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • listopad pażdziernik wrzesień