brama

Napisane przez: lena 15-12-2020

Trwa konkurs na najpiękniejszy stroik


Do 18 grudnia można wziąć udział w konkursie na najpiękniejszy stroik świąteczny. W jaki sposób możecie pochwalić się swoimi twórczymi zdolnościami? Sprawdźcie szczegóły.

Zapoznajcie się z zasadami udziału w konkursie: 

Krok 1. Wykonaj pracę – świąteczny stroik, który będzie zawierał minimum jeden miejski kolor (szary, czerwony lub granatowy).

Krok 2. Sfotografuj własnoręcznie przygotowaną pracę (do trzech zdjęć).

Krok 3. Pobierz i wypełnił oświadczenie [otwiera się w nowym oknie]Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią pobierz i wypełnij zgodę na udział w konkursie podpisany przez rodziców lub opiekunów [otwiera się w nowym oknie].

Krok 4. Zeskanuj oświadczenie.

Krok 5. Zdjęcia własnoręcznie przygotowanej pracy oraz skan oświadczenia wyślij na adres e-mailowy: foto@wodzislaw-slaski.pl do 18 grudnia 2020 r. (do końca dnia).

Krok 6. W temacie e-maila wpisz: Konkurs na najpiękniejszy stroik – swoje imię i nazwisko.

Krok 7. W treści e-maila wpisz: imię i nazwisko twórcy, kategorię, w której bierze udział, oraz informacje, w jaki sposób można się z Tobą skontaktować (numer telefonu).

Prace oceniane będą przez jury w czterech kategoriach:

  • dzieci do 10. roku życia,
  • młodzież od 11. do 18. roku życia,
  • osoby dorosłe,
  • kategoria rodzinna/grupowa, czyli praca zbiorowa całych rodzin lub grup.

Nagrody

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na miejskim Facebooku [otwiera się w nowym oknie], we wtorek – 22 grudnia. Zwycięzcom konkursu zostaną wręczone nagrody. Z uwagi na wprowadzenie stanu epidemii w Polsce, nagrody zostaną przekazane w późniejszym terminie, o którym organizatorzy poinformują za pośrednictwem miejskich social mediów.

Więcej informacji dot. konkursu na najpiękniejszy stroik można znaleźć w regulaminie wydarzenia [otwiera się w nowym oknie].

źródło: WDPiK

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • grudzień listopad pażdziernik