brama

Napisane przez: lena 14-06-2018

To będzie pełna doznań Wodzisławska Noc Świętojańska

Kilka dni dzieli nas od trzeciej edycji wyjątkowej imprezy. Mowa o Wodzisławskiej Nocy Świętojańskiej, która została zaplanowana na sobotę, 23 czerwca. Wydarzenie odbędzie się na terenie Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton”.

Uczestnicy imprezy będą mogli m.in. wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach, grze terenowej „Poszukiwanie Kwiatu Paproci”, Świętojańskim Biegu dla Najmłodszych, wspólnym biesiadowaniu przy ognisku czy zajęciach odbywających się w kąciku sensorycznym dla osób niepełnosprawnych.

Wodzisławską Noc Świętojańską organizuje Biuro Prezydenta Miasta, które do współpracy ponownie zaprosiło Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM”.

– Plecenie wianków, szukanie kwiatu paproci czy widowiskowe pokazy ognia – to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowaliśmy na III Wodzisławską Noc Świętojańską. Jesteśmy szczęśliwi, że dane nam jest zorganizować już trzecią edycję tej niezwykłej imprezy. Dwie poprzednie zgromadziły setki wodzisławian. Nigdy nie brakło fantastycznych humorów, radości i wyśmienitej zabawy w pięknym otoczeniu – zachęca Anna Szweda-Piguła, kierownik Biura Prezydenta Miasta.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Kolejne informacje o wydarzeniu będą ukazywać się na stronie internetowej www.wodzislaw-slaski.pl.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • listopad pazdziernik wrzesien