brama

Napisane przez: lena 10-01-2020

To będą magiczne spotkania z teatrem

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy spektakl iluzji „Pan Magiczny show”, który odbędzie się w ramach kolejnej odsłony „Rodzinnych Spotkań z Teatrem” już w niedzielę, 26 stycznia o godz. 16:00. Tym razem ostatnia niedziela miesiąca okaże się dniem magicznym dla wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w cyklu „Rodzinnych Spotkań z Teatrem”. Wszystko za sprawą iluzjonisty, który na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprezentuje spektakl pełen komicznych sytuacji i… magii.

Sebastian Grabowski, nazywany także Panem Magicznym, to Mistrz Polski w iluzji scenicznej i uczestnik programu „Mam Talent”. To międzynarodowy artysta występujący w Anglii, Niemczech, Francji, Holandii oraz jedyny polski iluzjonista, który odbył iluzjonistyczne tournee dla dzieci w Wietnamie i Kambodży. Podczas swojego dziesięcioletniego doświadczenia scenicznego oczarował już tysiące dzieci, które z wypiekami na twarzy śledzą każdy ruch artysty na scenie. Podczas swoich programów iluzjonista stwarza niepowtarzalny klimat, który w świat magii i radości wciąga nie tylko dzieci, ale też dorosłych.


– Zapraszam do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które przeniesie widzów w świat profesjonalnej iluzji. Z pewnością warto do nas zajrzeć i dać się oczarować – zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 15 zł są do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl pod adresem: https://biletyna.pl/spektakl/Magiczne-spotkania-z-teatrem-w-WCK/Wodzislaw-Slaski

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

 

foto: materiały prasowe Sebastian Grabowski

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • sierpien lipiec czerwiec