brama

Napisane przez: lena 13-03-2019

Targi pracy cieszyły się zainteresowaniem

8 marca w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim odbyły się Targi Pracy dla Osób (Nie)Pełnosprawnych. Organizatorami przedsięwzięcia były jednostki Ochotniczych Hufców Pracy z powiatu wodzisławskiego oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim.

W Targach wzięło udział 16 wystawców, wśród których znalazły się jednostki OHP z Rybnika, Jastrzębia Zdroju oraz Czerwonki-Leszczyn. Uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą przygotowaną przez lokalnych pracodawców oraz skorzystać z porad specjalistów, m.in. Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności, Urzędu Skarbowego, Powiatowego Urzędu Pracy, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Państwowej Inspekcja Pracy.

W wydarzeniu uczestniczyli również przedstawiciele fundacji Imago, którzy zaprezentowali projekty skierowane do osób niepełnosprawnych.

Targi Pracy dla Osób (Nie)Pełnosprawnych odbyły się po raz pierwszy w powiecie wodzisławskim i cieszyły się sporym zainteresowaniem, co świadczy o tym, że takie wydarzenia są potrzebne w naszym regionie.

Targi odbywały się pod honorowym patronatem prezydenta miasta Mieczysława Kiecy.

źródło: MOPS Wodzisław Śląski

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • maj kwiecień marzec