brama

Napisane przez: lena 24-04-2018

Takiego stażu jubilatom można pozazdrościć

Sakramentalne tak z ich ust padało w Toruniu, Wałbrzychu, Radlinie czy w Wodzisławiu Śląskim. 24 kwietnia w wodzisławskim Urzędzie Stanu Cywilnego dwanaście par małżeńskich ze wzruszeniem odbierało gratulacje z okazji złotych godów.

Jedna para, będąc niewątpliwym przykładem dla pozostałych, z radością świętowała diamentowe gody, czyli sześćdziesiąt wspólnie spędzonych lat. Obchodzący złote gody jubilaci uhonorowani zostali przez prezydenta miasta Mieczysława Kiecę medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. To cywilne odznaczenie państwowe przyznawane jest przez prezydenta RP.

To uroczyste wydarzenie dwuczęściowym występem uświetniła Artystyczna Rodzinka Seniorów Nie dejmy się z Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Wśród par celebrujących pięćdziesiąt lat udanego związku znaleźli się: Ewa i Ryszard Arkuszewscy, Cecylia i Kazimierz Gąsiorowie, Jadwiga i Eugeniusz Krzyżowscy, Stefania i Eugeniusz Nodstawowie, Kornelia i Antoni Olszarowie, Joanna i Jan Oślizłowie, Helena i Wiesław Pietrzelowie, Urszula i Leon Piniorowie, Irena i Kazimierz Porwołowie, Otylia i Antoni Szwabowie, Gertruda i Dominik Wowrowie, Mirosława i Jan Zaorscy. Diamentowa para to Małgorzata i Karol Prusowscy.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • maj kwiecień marzec