brama

Napisane przez: Karolina 06-10-2021

Szukają najlepszego biznesplanu

Do piątku przyjmowane są zgłoszenia do konkursu na najlepszy biznesplan, organizowany przez miasto Wodzisław Śląski oraz Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości. Celem konkursu jest wybór najciekawszych pomysłów na własną działalność gospodarczą prowadzoną w Wodzisławiu Śląskim. Na autora lub autorkę najlepszego pomysłu czeka nagroda finansowa.

Projekt organizowany jest na terenie Wodzisławia Śląskiego i przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Do konkursu przystąpić mogą osoby fizyczne, zamieszkałe w Wodzisławiu Śląskim, nieprowadzące działalności gospodarczej oraz początkujący przedsiębiorcy, prowadzący działalność gospodarczą w naszym mieście nie dłużej niż pięć lat.

Konkurs będzie się składał z kilku etapów. Pierwszym z nich będzie wysłanie wniosku konkursowego do Wodzisławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Obejmie on także bezpłatne doradztwo z ekspertami z zakresu biznesu, marketingu czy księgowości. Uczestnicy konkursu będą mogli dopracować zgłaszane pomysły biznesowe. Poznają sposoby tworzenia modeli biznesowych, formy ich weryfikacji poprzez eksperymenty biznesowe i wiele innych biznesowych nowinek.

Konkurs na najlepszy biznesplan ma na celu aktywizację i pielęgnowanie przedsiębiorczości wśród mieszkańców naszego miasta. Pula nagród rzeczowych i finansowych w konkursie na najlepszy biznesplan wynosi 3 tys. zł.

Szczegółowych informacji nt. konkursu udzielają członkowie Wodzisławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (nr tel. 785 805 038) lub e-mailowego
(wodzislaw@przedsiebiorcyzwyboru.pl).

Dokumenty do pobrania:

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


  • FOTORELACJE

  • październik sierpien lipiec