brama

Napisane przez: ak 15-03-2018

Świętowali złote gody

14 marca w Urzędzie Stanu Cywilnego mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego i Marklowic, którzy sakramentalne tak powiedzieli sobie w 1967 roku, świętowali jubileusz 50.lecia pożycia małżeńskiego. Z tej okazji odznaczeni zostali medalami przyznawanymi przez Prezydenta RP.

Z rąk prezydenta miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysława Kiecy medale otrzymali: Maria i Henryk Grytowie, Gabriela i Henryk Hübscherowie, Janina i Bolesław Kaczmarkowie, Barbara i Jerzy Karyczakowie, Otylia i Emil Kaszta, Eugenia i Józef Kruszelniccy, Lidia i Bronisław Majcherkowie, Wanda i Lucjan Meisel, Aniela i Rajmund Menżykowie, Stanisława i Ryszard Paszendowie. Z kolei wójt Marklowic wręczył odznaczenia mieszkańcom Marklowic: Małgorzacie i Alojzemu Cichy, Zofii i Stefanowi Korzuch, Michalinie i Antoniemu Krakowczyk, Helenie i Stanisławowi Krawiec, Cecylii i Zygmuntowi Rduch.

Była to okazja do wspomnień, gratulacji i wzruszeń, a także do wysłuchania koncertu przygotowanego przez Artystyczną Rodzinkę Seniorów Nie dejmy się. Muzycy zaprezentowali program zatytułowany „Od zielonych do złotych godów”.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • maj kwiecień marzec