brama

Napisane przez: lena 02-07-2020

Sportowe emocje gwarantowane

Już w niedzielę, 5 lipca  zapraszamy miłośników kolarstwa górskiego na zawody MITKO MTB XC, które rozegrane zostaną na trasach malowniczego Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” w Wodzisławiu Śląskim.

Start pierwszego wyścigu zaplanowano na godzinę 10:00. Ze względu na panujące obostrzenia ilość startujących ograniczona jest do 150 uczestników.

Podczas zawodów będą wytyczone dwie trasy. Ich długość to 3,5 km (trasa dla młodzieży oraz dorosłych) oraz 1,5 km (trasa dla dzieci). Dokładna ilość okrążeń dla każdej kategorii wiekowej zostanie podana przed zawodami.

KATEGORIE WIEKOWE

mężczyźni:

kobiety:

dzieci:

Nagrodzonych zostanie trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii. Nagrody finansowe przewidziano w kategoriach Elita Kobiet, Elita Mężczyzn oraz Masters 1 i 2. W pozostałych kategoriach nagrody rzeczowe.

ZAPISY

Zapisy elektroniczne zamknięte zostaną w czwartek, 2 lipca. Po tym terminie nie będzie możliwości zapisu ze względu na panujące obostrzenia sanitarne. Pełnym zgłoszeniem jest rejestracja zawodnika wraz z dokonaniem opłaty startowej.

Opłaty startowe:

Organizatorami wydarzenia są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” w Wodzisławiu Śląskim, MITKO for events – Producent sprzętu eventowego, Klub Rekreacyjno-Sportowy TKKF „RELAKS” oraz Miasto Wodzisław Śląski.

źródło: MOSiR „CENTRUM”

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • sierpien lipiec czerwiec