brama

Napisane przez: lena 05-01-2019

Spektakl Noworoczny „Najmniejszy” już w niedzielę

Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca zaprasza na Spektakl Noworoczny pt. „Najmniejszy”. W niedzielę, 6 stycznia, o godz. 19:00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny wystąpią tancerze Teatru Tańca Memento z Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru zobaczymy przedstawienie taneczno-ruchowe w wykonaniu Teatru Tańca Memento, które w subtelny, pełen emocji sposób przypomni fundamentalnych wartościach świąt Bożego Narodzenia. Będzie to symboliczna opowieść o tym, jak przyjście Jezusa na świat wpłynęło na historię człowieka. Specjalnie dobrana choreografia, piękne kostiumy i światło oraz świąteczna atmosfera złożą się na wyjątkowość wydarzenia. 

 

– Wodzisławskie Centrum Kultury od kilku lat organizuje dla miasta Wodzisławia Śląskiego koncerty noworoczne. Tym razem proponujemy spektakl. Jak co roku, dzięki gościnności parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i jej proboszcza ks. prałata Bogusława Płonki, spektakl odbędzie się w kościele przy rynku – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • czerwiec maj kwiecień