brama

Napisane przez: lena 13-03-2019

Ślubne inspiracje w WCK

Wiele inspiracji i pomysłów na zorganizowanie niezapomnianego ślubu dostarczył odwiedzającym Festiwal Weselny w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Piąta edycja tego wydarzenia odbyła się 10 marca i zgromadziła prawie 40 wystawców branży ślubnej. Imprezę prowadzili: prezenterka, dziennikarka radiowa i telewizyjna Nina Nocoń oraz muzyk, konferansjer, prezenter radiowy Tomasz Ciba. Organizatorem wydarzenia było WCK oraz Kwiaciarnia Kwiaty Styl.

Dzięki bogatej ofercie, którą prezentowali wystawcy z różnorodnym asortymentem, przyszli małżonkowie mogli zapoznać się z najnowszymi trendami oraz znaleźć wiele cennych wskazówek na udane przyjęcie. Na scenie, jak co roku, miały miejsce prezentacje sukien ślubnych i bielizny oraz pokazy fitness. W weselny klimat wprowadził wszystkich odwiedzających zespół muzyczny. Z kolei pokazy taneczne mogły być dla wielu par inspiracją na pierwszy taniec.

– Ciekawa oferta wystawców oraz dobra organizacja imprezy sprawiły, że nasz Festiwal Weselny spotkał się z dużym zainteresowaniem odwiedzających. Wzięli w nim też udział przedsiębiorcy z branży ślubnej spoza powiatu wodzisławskiego, co sprawia, że impreza ma już rangę regionalną – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Festiwal Weselny był okazją do zapoznania się z ofertą multimedialną, fotograficzną, florystyczną, jubilerską czy gastronomiczną oraz do degustacji weselnych specjałów. Przyszli małżonkowie mogli rozeznać się w usługach firm świadczących oprawę muzyczną oraz innych atrakcji, które urozmaicą czas gościom weselnym. W trosce o nienaganny wygląd i dobre samopoczucie młodej pary, wystawcy przedstawiali ofertę dotyczącą aktualnych trendów w makijażu i fryzurach, a także informowali o sposobach na zachowanie świetnego wyglądu nie tylko przed ślubem. 

Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy uczestnicy festiwalu mogli głosować na najlepszego wystawcę, którym okazał się Zakład Jubilerski Krzysztof Oczadły. Z kolei dla narzeczonych przygotowano zabawę z fantami przekazanymi przez wystawców.

Festiwal Weselny po raz kolejny spotkał się ze sporym zainteresowaniem. Imprezę odwiedziło kilkaset osób, które, dzięki urozmaiconemu programowi i parze wspaniałych prowadzących, spędziło miłe, niedzielne popołudnie w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawowały portale abcslubu.pl oraz weselicho.net.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • maj kwiecień marzec