brama

Napisane przez: lena 19-05-2020

Skorzystaj ze szkolenia

Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w szkoleniu online, które odbędzie się 21 maja o godz. 11:00. Podczas webinarium omówionych zostanie pięć kroków do efektywnego wykorzystania międzynarodowego serwisu społecznościowego, specjalizujący się w kontaktach zawodowo-biznesowych – LinkedIn.

Relacje biznesowe bardzo ucierpiały w czasie pandemii koronawirusa. Networking, który stanowił kiedyś narzędzie budowania i podtrzymywania relacji, przestał działać. Obecne czasy wymagają zmiany w systemie budowania relacji biznesowych. Każdy przedsiębiorca powinien nauczyć się budowania ich za pośrednictwem internetu, online.

Grzegorz Turniak to Mistrz Networkingu, który wprowadził na polski rynek firmę BNI, który buduje sieci społeczności i ekosystemy przedsiębiorców. Pandemia koronawirusa nie przeszkodziła mu poznawaniu  nawet kilkuset osób tygodniowo. Swoją wiedzą Grzegorz Turniak podzieli się z wodzisławskim przedsiębiorcami podczas webinarium pn. „5 kroków do efektywnego wykorzystania LinkedIn w biznesie”, które odbędzie się 21 maja br.

Na spotkaniu online zostaną poruszone następujące zagadnienia:

  • od czego zacząć działania na LinkedIn, żeby budować swoją markę,
  • jak wykorzystać LinkedIn do budowania trwałych, zaangażowanych i szczerych relacji biznesowych,
  • jak sprzedać swoje produkty i usługi przez Social Media.

Termin i miejsce webinarium

Spotkanie odbędzie się 21 maja br. o godz. 11:00. Przewidywany czas jego zakończenia to godz. 11:45. Aby wziąć udział w spotkaniu należy: 

Ilość miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału w webinarium mają firmy z Wodzisławia Śląskiego.

Spotkanie jest współfinansowane ze środków publicznych otrzymanych z Urzędu Miasta w Wodzisławiu Śląskim na wsparcie przedsiębiorczości.

źródło: WDPiK

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • maj kwiecien marzec