brama

Napisane przez: lena 20-05-2020

Skorzystaj z porad dla biznesu

Spotkania i porady dla biznesu w ramach działalności Wodzisławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości to kolejne udogodnienie z którego skorzystać mogą lokalni przedsiębiorcy. Spotkania te są częścią programu „Wodzisław Śląski – z myślą o przyszłości”.

„Wodzisław Śląski – z myślą o przyszłości” to ośmiopunktowy program, będący odpowiedzią na oczekiwania właścicieli firm. To poszerzony zakres udogodnień z których mogą skorzystać wodzisławscy przedsiębiorcy. Z treścią programu można zapoznać się, klikając tutaj.

Spotkania i porady informacyjne w ramach działalności Wodzisławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości będą obejmowały przede wszystkim tematykę związaną z funduszami na start, modelami biznesowymi, marketingiem, brandingiem i nierejestrowaną działalnością gospodarczą. Zakres spotkań informacyjnych może zostać poszerzony o zgłaszane przez przedsiębiorców potrzeby.

Biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację gospodarczą związaną z epidemią koronawirusa Inkubator poszerzył swoje działania o:

Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości ma swoją siedzibę przy ul. Kubsza 28. Czynny jest we wtorki i czwartki, w godz 11:00-15:00. Kontaktować się można także drogą e-mailową: biuro@ig.wodzislaw-slaski.pl. Pracownicy Inkubatora odpowiadają na pytania osobiście lub online, po uprzednim wypełnieniu zgłoszenia (pobierz tutaj).

 

Więcej informacji o organizowanych spotkaniach, szkoleniach i wydarzeniach w ramach działalności Wodzisławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości można znaleźć na stronie internetowej Izby Gospodarczej w Wodzisławiu Śląskim (kliknij tutaj) oraz na oficjalnym profilu facebookowym Inkubatora (kliknij tutaj).

 

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • grudzień listopad pażdziernik