brama

Napisane przez: lena 10-01-2020

Skorzystaj z pomocy Punktu konsultacyjnego

Szukasz wsparcia? Skorzystaj z kompleksowej pomocy Punktu konsultacyjnego, który prowadzony jest przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim. Zapoznaj się z harmonogramem na 2020 rok.

Punkt konsultacyjny prowadzi działalność dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie i rodzin z problemem alkoholowym. Usługi Punktu przeznaczone są dla mieszkańców Gminy Wodzisław Śląski i świadczone są bezpłatnie.

Zakres działalności Punktu obejmuje poradnictwo w zakresie pomocy psychologicznej, psychiatrycznej i prawnej, ukierunkowane na zdiagnozowanie problemów klienta w zakresie uzależnień i przemocy w rodzinie, zaplanowanie pomocy, udzielenie wsparcia, a także prowadzenie działalności informacyjnej i edukacyjnej, motywowanie osób uzależnionych i współuzależnionych do podjęcia terapii.

Konsultacje odbywają się po uprzednim ustaleniu terminu u pracowników socjalnych: Katarzyny Boruszko i Katarzyny Sobisiak lub pod nr tel. 533 046 598. Specjaliści przyjmują w wyznaczone dni i godziny, zgodnie z harmonogramem:

 

1. Psycholog

 

2. Psychiatra

 

3. Prawnik

 

Punkt Konsultacyjny mieści się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Daszyńskiego 3.

źródło: MOPS Wodzisław Śląski

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • sierpien lipiec czerwiec