brama

Napisane przez: lena 03-01-2019

Rywalizowali na trasach Kubalonki

Narciarze KS Ski Team Wodzisław Śląski wystartowali w pierwszej edycji śląsko-beskidzkiej ligi regionalnej w biegach narciarskich. Zawodnicy rywalizowali na trasach Kubalonki.
Najlepiej spisał się Oskar Kremski, który w kategorii juniorów F zajął trzecie miejsce. Również świetny bieg zaliczyła Zosia Paszkiewicz zajmując czwarte miejsce w kategorii juniorek F. Pozostałe zawodniczki i zawodnicy spisali się również znakomicie zajmując miejsca w pierwszej piętnastce. W zawodach wystartowało ponad 100 zawodników i zawodniczek z Polski, Czech i Słowacji. Trenerem wodzisławskich narciarzy jest Krzysztof Skorupa.

Szczegółowe wyniki: w grupie junior F 2km F trzeci był Oskar Kremski, w grupie juniorki F 2km F czwarta była Zofia Paszkiewicz, w junior E 2km F 13 był Michał Skorupa, w juniorki E 2km F 17 była Natalia Długim w grupie juniorki D 2,5km F zawodniczki zajęły następujące miejsca: 12 przypadło Emilii Piskowskiej, 14 – Annie Chwedoruk, 15 była Nicola Wawrzyniak, 16 Julia Długi, 17 Oliwia Kowalska,18 Dominika Błasiak. W grupie junior C 3km szósty przybiegł Kamil Kremski.

źródło: KS Ski Team Wodzisław Śląski

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • czerwiec maj kwiecień