brama

Napisane przez: Karolina 17-08-2021

Ruszają kursy salsy kubańskiej w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Havana Salsa Club zapraszają na nowy kurs salsy kubańskiej i bachaty od podstaw. Dzięki temu można poczuć kubańską energię w Wodzisławskim Centrum Kultury i przedłużyć sobie tanecznie lato w jesienne wieczory.

To propozycja dla każdego, kto chce zdrowo i ciekawie spędzić czas podczas nauki tańca. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona, a zapisy prowadzone są poprzez specjalny formularz dostępny pod linkiem https://forms.gle/icnBDzQijpZ5ZPV88. Informacji dodatkowych udziela instruktor Arkadiusz Meps pod nr telefonu 668 129 962 oraz mailowo: info@havanasalsaclub.pl

Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu i trwać będą około 75 minut. Można dołączyć do grupy maksymalnie do 3 tygodni od daty rozpoczęcia. W grupie może uczestniczyć 13 par. Zajęcia prowadzą instruktorzy z kilkunastoletnim doświadczeniem: Arkadiusz i Marta Meps.

Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Havana Salsa Club zapraszają w parach oraz solo. Pierwszeństwo zapisów mają osoby już dobrane w parach. Na pierwszych zajęciach osoby bez partnerów będą mogły dobrać się w pary. Cena zajęć to 90 zł /os za karnet miesięczny (4 kolejne zajęcia), a na karnet studencki obowiązuje 10% zniżki

Havana Salsa Club to instruktorzy z ponad 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Posiadają wypracowany przez lata autorski program nauki. Wyszkolili ponad 1500 kursantów. Klub organizuje zagraniczne wyjazdy taneczne, cyklicznie warsztaty z najlepszymi instruktorami w kraju, dzięki czemu tworzy największą społeczność taneczną.

Pierwsze zajęcia odbędą się 21 września, we wtorek o godz. 20:15. Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


  • FOTORELACJE

  • październik sierpien lipiec